تخفیف ویژه 10 درصدی بازدیدکنندگان وب سایت برای تمام خدمات کلینیک کد تخفیف : drsadeghioff10 (جهت بهره مندی از تخفیف به کلینیک مراجعه و یا تماس بگیرید )

مزایای لیزر در درمان ایمپلنت

(کلینیک درمانی دکتر الهه صادقی)

امروزه با پیشرفت علم وتکنولوژی و در هم آمیختن این دو با هم روش ها و متد جدیدی برای مسائل مختلف پیدا شده است. یکی از متد جدید در درمان دندانپزشکی حاصل از ترکیب علم دندانپزشکی و تکنولوژی لیزر می باشد. جدیدا برای کاهش مشکلات پس از کاشت ایمپلنت از لیزر استفاده می کنند. به این کار ایمپلنت لیزری می گویند. برای گرفتن بهترین نتیجه با استفاده از ایمپلنت لیزری حتما باید به پزشک متخصص و با تجربه در این زمینه مراجعه نمایید.

جراحی ایمپلنت

ایمپلنت یکی از برترین و انقلابی ترین درمانها می باشد. بهترین جایگزین دندانهای از دست رفته انسانها می باشد. اگر بهداشت دهان ودندان توسط فردی که ایمپلنت برای او کاشته شده است بدرستی رعایت گردد، تا پایان عمر او ایمپلنت کارایی دارد. یکی از مهمترین مسائل مورد نظر پزشکان برای کاشت ایمپلنت، سلامت استخوان فک بیمار می باشد. این درمان کمی زمان بر می باشد. در حال حاضر با پیشرفت علم، هر چند وقت یکبار راه حلی جدید برای بهتر و راحت نمودن و بالا بردن کیفیت درمان ها ابداع می گردد.  استفاده از لیزر یکی از این متد فوق العاده می باشد.

ایمپلنت  لیزر

لیزر جایگزینی مطمئن برای ابزارهای قدیمی دندانپزشکی می باشد. استفاده از لیزر، به دندانپزشکان این امکان را می دهد که عمل های جراحی پیچیده را با میزان خطر خونریزی و عفونت کم تر به همراه طول دوره نقاهت و ترمیم کمتر انجام دهند. نتیجه ایمپلنت لیزر این می باشد که فرد خیلی سریع تر به زندگی عادی بر می گردد.

کاشت دندان و بکار بردن لیزر دندان امری بشدت مهم است. برای گرفتن بهترین نتیجه از ایمپلنت لیزربه تخصص و تجربه زیادی نیاز می باشد. بکار بردن لیزر با طول موج مناسب و دقیق نکته مهمی است که در حین ایمپلنت لیزری باید مد نظر قرار گیرد. در مرحله اولیه کاشت ایمپلنت برای برداشتن لثه و ایجاد شکاف و در مرحله دوم کاشت ایمپلنت، برای برداشت بافت ایجاد شده بر روی ایمپلنت را میتوان از لیزر استفاده نمود

مزایای کاشت ایمپلنت لیزری

  • با لیزر می توان با حداقل جراحت به بافت لثه کاشت را انجام داد.
  • خواص ضد میکروبی و آنتی باکتریال موجود در لیزر
  • تحریک بافتها جهت التیام سریعتر
  • کاهش درد و خونریزی های احتمالی
  • در جراحی ایمپلنت با لیزرفقط بافت‌هایی را که نیاز می باشد برداشته می گردد.
  • به بافتهای سالم اطرافناحیه مورد جراحی آسیبی وارد نمی گردد.
  • دقت انجام جراحی در این روش بسیار زیاد است و خونریزی مانند روش جراحی با تیغ، نخواهیم داشت.
  • در این روش  فقط بافت هدف را از بقیه‌ی بافت‌ها جدا  و به بافت‌های مجاور، آسیبی وارد نمی شود.
  • جراحی لیزر واکنش التهابی بافت را کاهش می‌دهد یا از آن جلوگیری می‌کند.

چرا ایمپلنت دندان را انتخاب کنیم؟

مناسب ترین گزینه برای جایگزینی دندانهای از دست رفته با توجه به پیشرفت علم در حال حاضرجایگزینی دندانهای از دست رفتته با ایمپلنت دندان می باشد. اگر شما هم می خواهید از لیزردردرمان ایمپلنت شما استفاده گردد، باید به دندانپزشکان متخصص در زمینه درمان ایمپلنت با لیزر مراجعه نمایید.