تخفیف ویژه 10 درصدی بازدیدکنندگان وب سایت برای تمام خدمات کلینیک کد تخفیف : drsadeghioff10 (جهت بهره مندی از تخفیف به کلینیک مراجعه و یا تماس بگیرید )

لمینت سرامیکی روش طراحی لبخند در زعفرانیه چیست؟

 

لمینت در زعفرانیه شمال تهران (کلینیک دکتر الهه صادقی)

طراحی لبخند در زعفرانیه با لمینت دندان : درمان لمینت دندان لایه ای است همرنگ دندان ها ، که برای اصلاح رنگ و یا اصلاح طرح دندان های بیمار استفاده می شود. امروزه لمینت دندان یکی از رایج ترین درمان های ترمیم و زیبایی دندانپزشکی به شمار می آید.

 لمینت در زعفرانیه یکی از روش های طراحی لبخند زیباست از درمان های دیگر کلینیک مطلع شوید

 مزایا لمینت سرامیکی دندان

  • درمان لمینت سرامیکی دندان بدون نیاز به بی حسی انجام می شود.
  • نیاز به تراش بسیار محافظه کارانه تر در مقایسه با روکش
  •  عدم رنگ پذیری. مقاومت در برابر تغییر رنگ: سطح شیشه ای سرامیک رنگ نمی پذیرد.

تفاوت لمینت سرامیکی و کامپوزیت در چیست ؟

از مهمترین تفاوت های درمان لمینت سرامیکی و درمان کامپوزیت دندان می توان به نوع روش انجام کار این درمان ها اشاره کرد. در انجام درمان کامپوزیت دندانپزشک روی سطح خارجی دندان مراجعه کننده مواد خمیری شکل کامپوزیت را قرار می دهد و همانند مجسمه ساز روی دندان های فرد شکل مورد نظر را می سازد. 

انجام درمان لمینت سرامیکی شامل دو مرحله اساسی می باشد. در ابتدا از دندان ها قالب گیری شده و برای لابراتوار ارسال می گردد. سپس روی دندان های فرد قرار می گیرد.

 

 قیمت لمینت در شمال تهران ( لمینت سرامیکی ) چقدر است ؟

 هزینه انجام درمان لمینت سرامیکی به دو عامل بستگی دارد. هزینه دندانپزشک و هزینه لابراتوار بسته به نوع رنگی که انتخاب می شود.

درمان با لمینت سرامیکی را می توان برای اصلاح مشکلات دندانی در حد متوسط استفاده کرد و در صورتی که مشکلات دندان بسیار جدی بودند مانند خالی بودن جای یک یا چند دندان، تغییر رنگ بسیار شدید ، تغییر زاویه بسیار زیاد دندان یا به عنوان مثال روی هم افتادن دندان ها نمی توان از درمان لمینت سرامیکی استفاده کرد. در این موقع باید از روش‌های دیگری مانند بریج دندان، ایمپلنت دندان یا ارتودنسی دندان استفاده کرد.

 لمینت بدون تراش چیست ؟ لمینت در شمال تهران به روش لمینت بدون تراش انجام می شود؟

یکی از پرطرفدارترین روش هایی که برای طراحی لبخند زیبا کاربرد دارد لمینت است . در این روش دندان تراش داده می شود اما در روش لمینت بدون تراش ، همانند لمینت دندان است با این تفاوت که دندان ها تراش نمی خورد